Tento web používá k poskytování služeb, personalilzaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vyberte motorku

Brzdové kotouče Brembo

Kotouč BremboZákladním kamenem úspěchu značky Brembo je široký sortiment nabízených produktů. Nejde jen o „povinné“ součásti většiny motocyklů v sérii MotoGP, superbiků, motokrosových a endurových speciálů. Brembo dodává originální komponenty rovněž špičkovým výrobcům silničních motocyklů. Především v Evropě má tato značka více než 80% podíl. Nyní společnost Brembo rozšiřuje svou nabídku o kompletní katalog vysoce výkonných kotoučů využívajících špičkovou technologii v zájmu zvýšení bezpečnosti celé brzdové soustavy. Osvědčené kotouče Genuine, montované jako originální díl, doplní rodina pevných a plovoucích kotoučů Serie Oro, které se vyznačují 100% kompatibilitou s odpovídajícími originálními díly. Díky širokému výběru dokáže Brembo nabídnout konkrétní kotouč prakticky pro každý motocykl nebo skútr a splnit tak očekávání motorkářů na celém světě.

Plovoucí brzdové kotouče Oro - v tomto designu je brzdový disk z nerezové oceli připevněný prostřednictvím 10 pinů na přírubě náboje. Ten je odlit z lehké eloxované hliníkové slitiny a strojově obroben na CNC zařízení. Plovoucí kotouče Brembo jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a poskytují výkon na špičkové úrovni.

Pevné disky Oro - disky jsou vyráběny z jednoho kusu nerezové oceli a navrženy a konstruovány tak, aby byl výsledný produkt bezchybný. S brzdovými kotouči Brembo v kombinaci s brzdovými destičkami Brembo, které naleznete také v naší nabídce, se stanou Vaše brzdy daleko účinnějšími než kdykoli předtím.