Přihlášení
Jméno:

Heslo:

Registrace


košík je prázdný
brzdové kotouče Brembo pro motorky
přední brzdové destičky pro motorky
zadní brzdové destičky pro motorky
Brzdy Brembo Moto >

Typy směsí


Typy směsí brzdových destiček Brembo

Závodní brzdové destičky Brembo

Tyto brzdové destičky byly navrženy tak, aby svým uživatelům zajistily výjimečnou výkonnost. Materiály tohoto typu jsou pozoruhodné zejména svým vysokým koeficientem tření a stálou účinností, zvlášť když jsou vystaveny vysokým teplotám disků. Tyto charakteristiky zaručují vynikající a stejnoměrné brzdění po celou dobu závodu a snižují pravděpodobnost, že dojde k oslabení jejich účinku. Brzdové destičky tohoto typu jsou méně účinné za nižších teplot – což při závodech není tak důležité - nejsou ale proto ideální do silničního provozu.

brzdové destičky Brembo RC

RC - Kompozit určený jen pro závodní dráhu.

Je to pravá závodní brzdová destička, která se hodí pro jakékoliv soutěže na závodní dráze. S vynikajícím koeficientem tření a - zejména - s výtečnou stabilitou za vysokých teplot, s konstantním brzdným účinkem, kolo za kolem, od startu až do cíle.

 

 

brzdové destičky Brembo SC

SC - Slinutý kompozit pro využití na závodní dráze i v silničním provozu

S vysokým koeficientem tření za tepla. Je to materiál, který zůstává velmi stabilní za jakýchkoliv provozních podmínek a má vyhovující koeficient tření i za studena, takže se hodí i do silničního provozu.

 

Silniční brzdové destičky Brembo

Tyto kompozity jsou charakteristické vysokým koeficientem tření, který zůstává konstantní za jakýchkoliv provozních podmínek – stejně tak za horka, jako za studena – a jsou odolné proti opotřebení; výsledkem je skvělá trvanlivost, časová i kilometrová.

brzdové destičky Brembo SA

SA – slinutý kompozit

Zvlášť určený pro přední brzdy, vyznačující se velmi dobrou účinností za jakýchkoliv provozních podmínek. Ideální alternativa k brzdovým destičkám OE.

 

brzdové destičky Brembo CC

CC - Karbon-Keramický

Organický kompozit, vyznačující se vyšším obsahem uhlíku. Tento třecí materiál nabízí delší kilometrovou trvanlivost a dobrý výkon za jakýchkoliv podmínek: za tepla i za studena, za mokra i za sucha.

 

brzdové destičky Brembo SP

SP – slinutý kompozit

Speciálně určený pro zadní brzdy, stabilní za jakýchkoliv provozních podmínek.

 

 

Brzdové destičky Brembo Off-Road

Tyto materiály jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální účinnost za velmi různých podmínek, které jsou pro terénní ježdění typické – nezahrnují jen chladno a horko, ale rovněž nehostinný terén (voda, písek, bahno), kde je brzdění za nízkých teplot také klíčovým požadavkem. Vyplývá z toho, že je zde velmi důležitá i odolnost materiálu vůči povětrnostním vlivům.

brzdové destičky Brembo CX

SX – Slinutý kompozit pro terénní motocykly a Supermotard

Pozoruhodně agresivní destičky, schopné odolávat vysokým teplotám, doporučené pro motokros a Supermotard. Zvlášť stabilní výkonnost.

 

 

brzdové destičky Brembo SD

SD – Slinutý kompozit pro terénní motocykly

Dobrá účinnost a stabilita za jakýchkoliv provozních podmínek. Přiměřeně odolný vůči opotřebení, i když je vystaven vodě a bahnu. Méně agresivní než SX, umožňuje tak pružnější kontrolu brzdění.

 

 

brzdové destičky Brembo TT

TT – Karbon-Keramický, polokovový

Vhodný pro terénní ježdění: výhodně kontrolovatelný materiál, dobře působící za sucha i ve vlhku. Zvlášť účinný při špatné přilnavosti, kdy je zapotřebí pružná odezva brzd.

 

 

 

Brzdové destičky Brembo pro skútry

Tyto destičky zaručují dlouhou kilometrovou výdrž a provozní stabilitu za jakýchkoliv ùpodmínek jízdy. Jsou navrženy speciálně pro skútry; kompozit je určen do městského provozu a má jiný brzdný účinek, než jaký je u motocyklů.

brzdové destičky Brembo XS


XS – slinutý kompozit

Vyvinutý speciálně pro maxi skútry. Vysoký brzdný účinek, stabilita a výkon za jakýchkoli provozních podmínek. Snadné usazení a velmi dlouhá životnost.

 

 

brzdové destičky Brembo CC

Karbon-Keramický – organická brzdová destička pro skútry

Nabízející optimální poměr kvalita / cena. Pro součást je charakteristická trvanlivost a optimální působení za všech okolností.

 

 

Brzdové destičky Brembo OE

Originální náhradní díl od firmy Brembo. Když si vyberete tyto destičky, koupíte si přesně takový materiál OE, jaký používá výrobce motocyklů a který byl vyvinut pro toto speciální použití podle nejpřísnějších kritérií. Destičky mohou být ze slinutých nebo karbon-keramických materiálů.

brzdové destičky Brembo OE

brzdový kotouč Brembo

© 2014 - Brzdy Brembo Moto - Brzdové kotouče a brzdové destičky pro motorky

Doporučujeme: Brzdy Textar - brzdové destičky a kotouče pro automobily  | Svíčky Bosch - zapalovací svíčky a žhavící svíčky | 
Svíčky Denso - zapalovací svíčky a žhavící svíčky  | Svíčky NGK - zapalovací svíčky a žhavicí svíčky | 
Brzdy Brembo - brzdové destičky a kotouče pro automobily | Servisuj.cz - Online servis Vašeho počítače